Wstępna zdecentralizowana oferta wymiany OCC kończy się pomyślnie

Stowarzyszenie Occam ma przyjemność ogłosić, że pierwsza zdecentralizowana oferta wymiany tokena OCC została pomyślnie zakończona. Wysoce nadsubskrybowana oferta, pierwsza tego rodzaju, która została uruchomiona za pośrednictwem platformy startowej OccamRazer dla ekosystemu Cardano, z powodzeniem była świadkiem sprzedaży 200 000 tokenów OCC w błyskawicznej rundzie IDO. Prawie 100 000 użytkowników odwiedziło witrynę IDO, a nadsubskrypcja tokenów zajęła zaledwie 30 sekund.

Zespół Stowarzyszenia Occam dziękuje wszystkim, którzy uczestniczyli w IDO i umożliwili podwyżkę, a także wyraża wdzięczność wczesnym zwolennikom projektu. Społeczność Occam.fi, licząca obecnie ponad 20 000 osób na kanałach społecznościowych Occam.fi po zaledwie kilku krótkich tygodniach, odegrała i nadal odgrywa kluczową rolę w uczynieniu OCC IDO i platformy OccamRazer spektakularnym sukcesem.

Darren Camas , pierwszy doradca ekosystemu Cardano i partner strategiczny Occam.fi, powiedział:

„Nie można pominąć faktu, że to, co osiągnęło Occam.fi, jest w zasadzie pierwszym wydarzeniem startowym dla ekosystemu Cardano. OCC IDO firmy Occam.fi i czas, w którym została zakończona, świadczą o tym, jak duża i zaangażowana jest społeczność Cardano. Jestem pewien, że mówię w imieniu całego zespołu Occam.fi i szerszej społeczności, kiedy mówię, że możliwości startera DeFi były od dawna oczekiwane w ekosystemie Cardano, a teraz w końcu dotarły przez OccamRazer. ”

Platforma OccamRazer to pierwsza zdecentralizowana platforma startowa dla ekosystemu Cardano, zaprojektowana do obsługi najbardziej innowacyjnych i ekscytujących zdecentralizowanych aplikacji i projektów DeFi, które chcą pozyskać znaczny kapitał. Zespół Occam.fi pilnie pracował za kulisami, aby dostarczyć w pełni działającą platformę i ekosystem dla społeczności Cardano w kluczowym momencie w planie rozwoju łańcucha blokowego Cardano.

Wang Xi, partner w Bixin Ventures , pogratulował Occam.fi udanej sprzedaży, mówiąc:

„Wiedzieliśmy, że Occam.fi może stać się przełomową siłą dla innowacji i rozwoju w ekosystemie łańcucha bloków Cardano. Pomyślne zakończenie OCC IDO za pośrednictwem własnej platformy stanowi dowód, że OccamRazer jest gotowy do wprowadzenia na rynek i do obsługi innych IDO. ”

Stowarzyszenie Occam skupiło się teraz na rozszerzeniu swoich pierwszych na rynku możliwości startera na inne projekty oparte na Cardano, zwłaszcza te, które potwierdziły swoją koncepcję za pośrednictwem Project Catalyst i obecnie poszukują funduszy na rozwój.

Mark Berger, prezes Stowarzyszenia Occam, powiedział:

„To ważny moment dla ekosystemu Occam.fi. Podczas jednego jednoczesnego uruchomienia obaj udowodniliśmy możliwości naszej platformy OccamRazer w zakresie hostowania IDO oraz zapewniliśmy uczciwy i przejrzysty sposób oferowania tokena OCC naszej społeczności. Jestem pod wrażeniem reakcji naszych partnerów strategicznych i społeczności. Z niecierpliwością czekamy na hosting innych start-upów blockchain, które chcą przeprowadzić podobne udane podwyżki za pośrednictwem OccamRazer. ”

Comments are closed.