Oto najlepsze oferty Bitcoin na Czarny piątek na 2020 rok

Pozwól, aby te kryptowaluty trafiły na Twoje listy zakupów po Święcie Dziękczynienia.

Usuńmy to z drogi: Święto Dziękczynienia to święto średniego szczebla

Indyk? W porządku. Czujesz presję, by podziękować? Pewnie. Bogate kulturowe dziedzictwo amerykańskiego tworzenia mitów? Wszystko jest tutaj! Warzywa korzeniowe są dobre, a Święto Dziękczynienia stanowi przyzwoitą wymówkę, aby spożywać je w dużych ilościach, ale nie wystarczą, aby odkupić resztę tego, co ma do zaoferowania dzień.

A potem jest Czarny Piątek, który dla wielu reprezentuje światło na końcu tunelu – rodzaj nagrody za przeżycie Święta Dziękczynienia – chociaż wiąże się z własnym zestawem wyzwań. Nawet bez pandemii, ryzyko śmierci związanej z Czarnym Piątkiem jest już niezerowe w wielu głównych detalistach; zakupy online to dobra opcja, jeśli chcesz uniknąć stratowania lub, co bardziej prawdopodobne, zarażenia się COVID-19.

Wśród inwestorów detalicznych Bitcoin (BTC) jest często uważany za instrument spekulacyjny, który w przyszłości może się rozwijać. Ale Bitcoin został pierwotnie zaprojektowany jako elektron peer-to-peer.

Ale jest dobra wiadomość dla niechętnych do deptania i dla nie-Amerykanów kręcących głowami na ten cały pokaz – świat kryptowalut jest już w akcji, a Czarny piątek jest prawdopodobnie równie dobrym czasem, aby wykorzystać oferty.

To nie jest post sponsorowany, ale poniżej podsumowaliśmy kilka z tych ofert.

Usługi

Usługa analizy wykresów TradingView oferuje 60% zniżki na pierwszy miesiąc członkostwa premium, co jest najdroższym z trzech płatnych planów subskrypcji; firma reklamuje również 40% zniżki na Pro (najniższy poziom) i 50% na Pro + (środkowy poziom).

Wymiany

Binance prowadzi dwie promocje , z których pierwsza obejmuje nowych użytkowników: Rejestracja na nowe konto na największej na świecie giełdzie kryptowalut da Ci szansę na zakup do 1000 $ Bitcoinów za połowę mniej. Firma twierdzi, że wybiera 40 zwycięzców, a okres kwalifikowalności kończy się 4 grudnia.

Sekund promocja jest nastawiona na ludzi, którzy mają już konto Binance i zasadniczo prosi, aby wydać dużo pieniędzy na giełdzie za szansę zarobienia albo Bitcoin lub szansę kupić Bitcoin na 20% zniżki. Binance od jakiegoś czasu bez entuzjazmu próbuje uruchomić swoich amerykańskich użytkowników , ale jeśli nadal masz konto, warto to rozważyć.

Comments are closed.